Добредојдовте на Unifitting !
+86 574 8617 4198 info@sign-expert.com
English한국어ՀայերենGalegoDeutschHmoob日本語македонски јазикМонголRomânăРусскийEspañol
 Измени Превод

Unifitting|Ningbo Beilun Yongdeli Покажи копродукции, Рибар——————————–

Unifitting е професионална производителот Пријавете Фиксинг од година 2006.Now ние го прошириме нашето бизнис на алатки и прибор за Знаци, банери, рамки, etc.With 60 искусни workders, 3000 квадратни метри фабрика, 10 CNC машина, 50 струг мерач и тим за продажба со повеќе од 10 години работно искуство во извоз,ние не само што произведуваат сигурен квалитет на производите,но исто така, обезбеди брз одговор, професионални и пријателски услуги.

Контактирајте не

Ningbo Beilun Yongdeli Покажи копродукции, Ltd.
тел: +86 574 8617 4198
факс: +86 574 8617 4398
Е-пошта: alan@sign-expert.com
веб: www.sign-expert.com
Додај: 122# Jinji патот , Xiaogang, Beilun , Ningbo , 315803 Кина